Mokhnatka 1,8″

149грн.

Характеристики

  • Поставляється по 6 шт в упаковці
  • Вага приманки – 2,93 ± 0,05 грама
  • Розмір приманки – 1,8″
  • Особливості – плаваючий силікон
149грн.
149грн.
149грн.
149грн.
149грн.
149грн.
149грн.

Description

Mokhnatka 1,8”

Силіконова приманка Fresh Lures Mokhnatka імітує личинку що, здатна спровокувати най пасивну форель на атаку. Об’ємне тіло цієї приманки, та при русі хвилює товщу води, дрібними коливаннями. Досягнення такого результату, стало можливим, завдяки ретельному підбору формули силікону для приманки.

Приманка Fresh Lures Mokhnatka 1,8″ представлена ​​в 7 кольорах, насиченість яких, надає приманці додатковий об’єм, а модифікований атрактант з ароматом сиру, не дозволить форелі залишити приманку, після першого торкання.

Як показали тестування, поєднання вищевикладених характеристик приманки, спокушають форель атакувати приманку, при її мінімальному русі. Fresh Lures Mokhnatka 1,8″ займе гідне місце в арсеналі, як спортсмена, так і звичайного риболова.

Розробники, рекомендують використовувати приманку Mokhnatka, як з огрузкой, так і без неї. Плавучість і щільність силікону, дозволять відправити  приманку досить далеко без додаткової ваги, і провести її по поверхні. Що є найактуальнішим на початку осені, коли це особливо актуально.

*Колір або відтінок виробу на фото може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.